За весь час війни ворог випустив по Дніпропетровщині близько ста сімдесяти ракет

За весь час війни ворог випустив по Дніпропетровщині близько ста сімдесяти ракет

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію в області за минулий тиждень.

Він зазначив, що з понеділка російські окупаційні війська випустили по області сім ракет, шість з яких знешкодили сили ППО. Таким чином, приблизно кількість ракет, які ворог випустив по Дніпропетровщині за весь час війни, становить близько ста сімдесяти.

«Щоденні обстріли протягом цього тижня призвели до пошкодження близько півтора десятка будівель, серед яких – і житлові будинки, і господарчі споруди, і навчальні заклади. Здебільшого це об’єкти у Криворізькому районі, адже саме він від початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну найчастіше піддається обстрілам», – уточнив Микола Лукашук.

Також голова облради повідомив, що протягом тижня враг також неодноразово обстрілював поля Дніпропетровщини:

«Нині в Україні триває урожай, у нашій області фермери працюють у всіх семи районах. Тобто Росія, обстрілюючи поля із урожаєм, свідомо створює загрозу продовольчій безпеці не лише для нашої держави, а й для інших країн».

Микола Лукашук зазначив, що з понеділка в області зросло кількість ВПО приблизно на 3,5 тисячі осіб. Станом на цю хвилину на Дніпропетровщині проживає 284 тисячі зареєстрованих переселенців. Усі вони, за словами керівника облради, забезпечені житлом, продуктами харчування, медикаментами та речами першої необхідності.

«Зазначу, що Дніпропетровщина нині є лідером серед областей України за кількістю працевлаштованих медичних працівників, які вимушено переїхали до інших регіонів – це 460 осіб», – підсумував Микола Лукашук.