Кам’янчанка потрапила до топ-20 найкращих учителів

Кам’янчанка потрапила до топ-20 найкращих учителів

У столиці відзначили  переможців Всеукраїнського освітнього конкурсу «РодовідУчитель – 2022». Серед них – чотири педагога із Дніпропетровщини. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

На конкурс подалися понад 300 учасників, до фіналу потрапили 88. Вони презентували свої дистанційні уроки. А ще технологічну карту до них, дидактичні матеріали та інструкції для учнів, розповів директор департаменту освіти і науки ДніпроОВА Олексій Полторацький.

 «Обрали педагогів, які найкраще вміють організовувати дистанційне навчання. Мають цікавий досвід та підходи. З-поміж 20 переможців, четверо наших вчителів», – додав Олексій Полторацький. 

Переможці від Дніпропетровщини – вчитель географії з Верхньодніпровської громади Владислав Морган, вчителька історії та правознавства з Девладівської – Яна Шиманчик. А ще вчителька історії з Кам’янського Наталія Приймак і вчитель хімії та інформатики з Кривого Рогу Олексій Сіманько.

Усі переможці отримали по 20 тис грн премії, дипломи, срібний пам’ятний знак та подарункове видання Кобзаря.

Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та ГО «РОДОВІДсвіт». Провели його вперше.