Комісію з обстеження шкільних бомбосховищ створено у Кам’янському

Комісію з обстеження шкільних бомбосховищ створено у Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Комісію, яка має обстежити бомбосховища та інші захисні споруди й укриття в школах та дитсадках Кам’янського, створено на минулому тижні.

Тимчасову комісію з обстеження захисних споруд та найпростіших укрить в закладах, підпорядкованих департаменту з гуманітарних питань міської ради (далі – тимчасова комісія) створено 5 липня розпорядженням Андрія Білоусова, міського голови Кам’янського.

Комісію створено «з метою організованого початку 2022–2023 навчального року, створення безпечних, нешкідливих умов перебування учасників навчального процесу, підготовки, облаштування та введення в експлуатацію найпростіших укрить в закладах, підпорядкованих департаменту з гуманітарних питань міської ради», – як написано в розпорядженні.

Раніше Наталія Рева, директорка департаменту з гуманітарних питань Кам’янського, розповідала: навчання в умовах воєнного часу восени почнеться очно лише в закладах освіти, де будуть обладнані та введені в експлуатацію укриття.

Тимчасовій комісії А. Білоусов розпорядився провести обстеження захисних споруд та найпростіших укриттів в закладах, підпорядкованих департаменту з гуманітарних питань міської ради, та скласти в установленому порядку акт оцінки об’єкта (будівлі, споруди, приміщення) – чи можливе його використання для укриття учасників освітнього процесу та працівників  як найпростішого укриття.

Комісія має завершити роботу до 15 серпня.

Комісію очолить Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського. В її складі – Н. Рева, фахівці різних підрозділів міського самоврядування, правоохоронці та рятувальники.