У Кам’янському пройшов перший “Волейбольний марафон миру”

У Кам’янському пройшов перший “Волейбольний марафон миру”

10 липня на літньому спортивному майданчику ставка на житловому масиві «БАМ» відбувся турнір «Волейбольний марафон миру». У форматі змагань склад команд складався із трьох чоловіків та однієї жінки. 

Організатором турніру виступили управління молоді та спорту міської ради. У змаганнях взяли участь команди «БАМ», «Dnepro.net», «Каіс і Ко» та команда Кам’янського фахового технологічного коледжу.
У складах команди приймали участь відомі волейболісти – чемпіони області та України, а саме: Дмитро Бобєльчук, Ніна Петренко, Тетяна Косенко, Денис Шаповалов, Лариса Понкратова, Олександр Воротняк та ін.
У фіналі зустрілися дві найсильніші команди «БАМ» та «Dnepro.net». У запеклій боротьбі з рахунком 2:0 по партіям перемогу здобула команда «Dnepro.net». За підсумками змагань ІІІ місце посіла команда «Каіс і Ко», ІІ – «БАМ».
Начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк нагородив гравців призерів грамотами та медалями. Команду Кам’янського фахового технологічного коледжу нагородили цінним подарунком.
Організатори турніру висловлили щиру вдячність спортсменам та всім, хто приймав участь в проведенні змагань.

У Кам’янському пройшов перший "Волейбольний марафон миру" - ФОТО