Учень Кам’янського технічного ліцею встановив рекорд України

Учень Кам’янського технічного ліцею встановив рекорд України

Протягом 10 червня – 10 липня в режимі онлайн проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідчих робіт учнів-членів Малої академії наук України. Захар Писаревський з Кам’янського технічного ліцею імені Лигуна здобув золото одразу у двох секціях – математичного моделювання та астрономії й астрофізики.

У фіналі змагалися 1567 проєктів. Дніпропетровщину в 61 секції представляли 60 вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради».

«Цей конкурс є головним змаганням року для вихованців Дніпропетровської малої академії наук. У ньому беруть участь найталановитіші та найобдарованіші діти з усієї України. І навіть за такої величезної конкуренції МАН має дуже високі результати: з 61 учасника від області 41 став переможцем! З них 7 золотих нагород, 16 срібних і 18 бронзових медалей!!! Це найкращий результат за останні п’ять років і ще одне підтвердження того, що наші діти – гордість Дніпропетровщини», – сказала начальниця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.

«У нашому закладі ми зібрали найяскравіших зірочок з усієї області. Кожен з них – дивовижний. Але є такі, які на нашому небосхилі з’являються раз на кілька років. Таким є Захар Писаревський з Кам’янського технічного ліцею імені Лигуна, який здобув золото одразу у двох секціях – математичного моделювання та астрономії й астрофізики. Це рекорд України. До нього нікому не вдавалося вибороти дві золоті медалі в одному конкурсі. Захара вже зараз запрошують на масштабні міжнародні наукові заходи, і я переконана, що у цієї дитини найсвітліше майбутнє! Хоча ще раз підкреслю, що усі діти в нашій академії дуже талановиті. А ще ми маємо неймовірний педагогічний колектив, завдяки якому наша Мала академія має такі прекрасні показники», – зазначила директорка МАН Наталія Тягло.

Найкращими у секціях стали:

– Теоретична фізика: Шеламанов Артем, Комунальний заклад освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради.
– Астрономія та астрофізика: Писаревський Захар, Комунальний заклад «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради.
– Математичне моделювання: Писаревський Захар, Комунальний заклад «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради.
– Кліматологія та метеорологія: Черкашіна Катерина, Комунальний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради.
– Всесвітня історія: Гринчак Катерина, Комунальний заклад «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради.
– Загальна біологія: Коломійчук Сергій, Комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради.
– Охорона довкілля та раціональне природокористування: Степаненко Давид, Комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради.

(без названия) - ФОТО