Зустріч з «містикою та лірикою» відбулась в бібліотеці Кам’янського

Зустріч з «містикою та лірикою» відбулась в бібліотеці Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Зустріч з містикою та лірикою відбулась 12 липня на презентації збірки віршів молодого автора з Кам’янського Руслана Куксенко в центральній бібліотеці Кам’янського.

Презентацію було влаштовано заради підтримки молодих поетичних талантів Кам’янського, зауважила Тетяна Герасюта, заступник директора централізованої бібліотечної системи міста.

Збірка поезій «Темне та світле» – перша друкована версія віршів Р. Куксенко – молодого актора Кам’янського музично-драматичного театру. Вірші – один зі способів реалізувати емоції, які викликає робота в театрі, розповів автор. Таким чином, поезія та театр поєднуються в житті Руслана і допомагають йому у творчості.

Писати вірші Руслан почав ще підлітком, в 17 років написав свій перший романс (любов до музики прищепив дідусь-музикант) – про тишу та темряву.

Почавши грати в театрі, він продовжив писати вірші та не перестає й досі. Ось, з часом назбиралось на книжку, зазначив автор.

На обкладинці книжки «Темне й світле» – чорний ворон та світлий голуб. Птахи – то думки автора, його творчі ідеї. Ворон – містика, голуб – лірика. Отак і в книжці: є білі сторінки з ліричними віршами, а є сірі – з містичними «лякалками», як їх називає поет. Сірих сторінок в збірці 35, білих – 62.

Зустріч з «містикою та лірикою» відбулась в бібліотеці Кам’янського - ФОТО

Містичні вірші Руслану пишуться, бо «темрява буває гарною». А ліричні – бо автора надихають дівчата, які не бояться бути собою.

Руслан не тільки читав свої вірші, а й співав їх – під власний акомпанемент та за допомогою колеги-актора Іллі Карікова. «Багато зроблено помилок, але спокійно там, де ти…» – визнавав в пісні молодий актор.

«Коли я читала вірші Руслана, то прискіпалась до окремих слів, рим, – поділилась враженнями від «Темного й світлого» Т. Герасюта.- Можна сказати, читання мені не зайшло. А на сьогоднішній презентації – зайшло! Дуже важливим може бути авторське виконання. Всі претензії до слів та рим знімаю!»

Книжку можна було придбати на презентації, 20% від продажу автор обіцяв віддати на підтримку захисників.