Скандал з собакою, яка випала з балкона в Кам’янському, набирає обертів

Скандал з собакою, яка випала з балкона в Кам’янському, набирає обертів

Автор: Валентин Фіголь

Скандал з собакою, яка випала з переляку чи була викинута хазяйкою з балкона на лівобережжі Кам’янського на минулому тижні, набирає обертів. Очевидці та зоозахисники дають свідчення в поліції, телебачення з обласного центру знімає сюжет про інцидент.

Про загибель собаки, яка 12 липня впала з балкона сьомого поверху будинку  по проспекту Наддніпрянському,17 ми повідомляли, маючи намір відстежувати хід розслідування інциденту.

Як і обіцяли місцеві зоозахисники, минулої суботи вони разом з очевидцями загибелі собаки відвідали Дніпровський райвідділ поліції. Там вони зустрілись зі слідчим та надали свідчення по справі.

Очевидці, як розповіла зоозахисниця Лілія, розповіли слідчому, що бачили, як жінка викинула з балкона собаку. Собака впала на землю й невдовзі сконала на очах дітей, які грались у дворі. За словами місцевих, жінка та її співмешканець відомі сусідам своєю антисоціальною поведінкою – зловживання алкоголем, сварки, скандали з сусідами…

Скандал з собакою, яка випала з балкона в Кам’янському, набирає обертів - ФОТО
Зоозахисниця Лілія

За інформацією зоозахисників, версія власниці собаки така: вона бризнула тварині в писок газом з балончика, і та з переляку вистрибнула з балкона.

Поліція пообіцяла розслідувати інцидент, відкрито кримінальне провадження за статтею «Жорстоке поводження з тваринами» Кримінального Кодексу України.

Але дехто з досвідчених зоозахисників має сумніви щодо перспектив розслідування. Так, активістка та правник Ярослава Шкутова зауважила: труп собаки не було збережено – отже не проводилась експертиза й буде неможливо встановити причину смерті тварини. А раз так – буде проблематично встановити зв’язок між діями людини та загибеллю тварини, зазначила пані Ярослава.

Скандал з собакою, яка випала з балкона в Кам’янському, набирає обертів - ФОТО
Ярослава Шкутова

Тимчасом скандал набирає обертів. У вихідні на місці загибелі собаки побувала знімальна група телеканалу з обласного центру, розповіли місцеві. Телевізійники зробили сюжет про інцидент, теж пообіцяли слідкувати за перебігом слідства.

«Це добре, що трагедія набуває розголосу – так слідство важче буде спустити на гальмах!» – коментують ситуацію активісти ГО «Вірний друг».