У Кам’янському просять заборонити очне навчання

У Кам’янському просять заборонити очне навчання

Кам’янчани просять заборонити очне навчання у навчальних закладах міста до закінчення воєнного стану і військових дій. Відповідне прохання з’явилося на сайті місцевих петицій.

Автор петиції Ганна Лісовець просить місцеву владу розглянути заборону очного навчання, так як 7 громад Дніпропетровщини офіційно визнані територіями, де проводяться бойові дії. І це лише офіційно. Російські загарбники знищили 20% шкіл і дитсадків по всій Україні. Не всі навчальні заклади мають бомбосховища і шляхи евакуації. Деякі заклади освіти мають вузькі коридори та сходові прольоти. А бомбосховища – це підвали, які приведені до ладу, але вони не врятують життя при влучанні бойових снарядів.

Також автор схвильована, як будуть стежити за учнями молодших й інклюзивних класів під час екстренних подій, як буде відбуватися навчання під час довгих повітряних тривог, і взагалі, що в такі моменти неможливо буде нормально сконцентруватися на навчанні. А також, за її думкою, багато дітей виїхали за місто, але хочуть продовжувати навчатися зі своїм класом і своїми вчителями, тому простіше і безпечніше буде організувати навчання в онлайн форматі.

“Діти травмовані емоційно ситуацією в країні, навіщо зараз дитині бігти до або зі школи, під повітряну тривогу?”, – питає автор.

Поки петиція підписали 81 людина, до кінця збору підписів – 89 дній.