Зруйновані будинки, школи та вигорілі поля: про ситуацію на Дніпропетровщині за тиждень

Зруйновані будинки, школи та вигорілі поля: про ситуацію на Дніпропетровщині за тиждень

Голова обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію в області за тиждень.

Близько 250 ракетних снарядів випустили по Нікопольському району. Ворожі атаки забрали життя трьох мешканців Нікополя, ще десять осіб постраждали:

«В Нікопольському районі протягом тижня частково пошкоджено або зруйновано три десятки житлових будинків, залізничну колію, під обстріл потрапили 3 промислові підприємства, 1 енергетичне підприємство, близько тридцяти господарчих та інших будівель, 5 легкових автівок, пошкоджено одну будівлю лікарні».

Також продовжуються атаки Криворізького району. Цього тижня внаслідок ворожих обстрілів там вигоріло близько п’ятдесяти гектар полів, пошкоджено тракторну бригаду та дві будівлі. Цієї ночі в Апостоловому зруйновано три навчальні заклади, по яким випустили сім ракет С-300. Пошкоджено ще декілька житлових будинків, які знаходяться поруч.

Зруйновані будинки, школи та вигорілі поля: про ситуацію на Дніпропетровщині за тиждень - ФОТО

У Покровській громаді Синельниківського району зараз немає електроенергії. Ворог поцілив у трансформатор. Комунальники працюють. Пошкоджено свиноферму, будівлю ліцею, зруйновано склади.

«Поміж іншого, хочу розвінчати міф, який вчора почали поширювати ворожі ресурси щодо того, що у дніпровській школі №23 облаштовано опорний пункт, а поруч знаходиться військова техніка. Поруч зі школою – тільки музей і пам’ятник-танк. Цей фейк щодо наявності там техніки і наших військових, який породила російська пропаганда, не піддається здоровому глузду. Я певен, що наші громадяни – освічені і адекватні люди, які це розуміють», – сказав Микола Лукашук.

Голова облради також звернувся до мешканців з проханням бути обережнішими з небезпечними боєприпасами. Ні в якому разі не підходити до таких предметів, не брати їх в руки.

«З початку ведення бойових дій на території Дніпропетровської області піротехнічними підрозділами Головного управління здійснено 205 виїздів на ліквідацію сучасних боєприпасів, під час яких виявлено та знешкоджено 3824 сучасних боєприпасів. З 14 по 21 липня здійснено 30 виїздів, під час яких виявлено та знешкоджено 92 сучасних боєприпаси», – розповів Микола Лукашук.