Скульптура восьминога Пауля від автора з Кам’янського поїде на ЧС по футболу

Скульптура восьминога Пауля від автора з Кам’янського поїде на ЧС по футболу

Автор: Валентин Фіголь.

Скульптура знаменитого восьминога Пауля, який уславився передбаченнями щодо футбольних матчів збірної Німеччини, створена автором з Кам’янського Сергієм Болдовим, поїде на чемпіонат світу з футболу в Катар.

Про створення скульптурної композиції з восьминогом Паулем, якого в Німеччині звали «восьминіг-оракул», розповів С. Болдов, який зараз працює та мешкає в Києві.

«Тому, що це дуже було непросте завдання для мене, я робив її більше ніж три роки. Робота була однією з найскладніших у моєму житті», – визнав скульптор.

Восьминога Пауля вважають одним із символів світового футболу. Скульптор Болдов відомий своєю прихильністю до світу спорту й роботами на спортивну тематику – зокрема, портретами знаменитостей.

«Я хотів зобразити той момент, коли Пауль ставить крапку у своєму передбаченні, – прокоментував нову композицію автор. – Пауль підпливає до кубка фіфа, маскуючись під камінь, що має кольори прапора Катару. Двома щупальцями він тягнеться до кубка, які від зближення теж починають перетворюватися на золото! Одним щупальцем Пауль, вказує на Катар у Перській затоці, тим самим вгадавши, де проходитиме мундіаль».

Цю композицію скульптор вирішив присвятити чемпіонату світу, який відбудеться у листопаді в Катарі.

Те, що скульптура їде в Катар, підтвердив і батько автора, Михайло Болдов.

Скульптура восьминога Пауля від автора з Кам’янського поїде на ЧС по футболу - ФОТО

Скульптура восьминога Пауля від автора з Кам’янського поїде на ЧС по футболу - ФОТО