Дніпрянина засудили за передачу воєнних даних ворогу

Дніпрянина засудили за передачу воєнних даних ворогу

Жителя м.Дніпро засуджено на 5 років позбавлення волі за передачу даних ворогу щодо руху колони військової техніки ЗСУ – зазначається у телеграм-каналі Офісу Генпрокурора України.

За публічного обвинувачення Дніпропетровської обласної прокуратури жителя м. Дніпра визнано винним у вчиненні дій з метою зміни меж території та державного кордону України, а також у придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 110, ч. 1 ст. 263 КК України). Суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що чоловік фотографував рух колони військової техніки Збройних Сил України на території м. Дніпра та надсилав фото у соціальну мережу представниці країни-агресора.

Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання чоловіка правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, корпус гранати та запал.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Управління СБУ у Дніпропетровській області.