У Кам’янському можна придбати нову марку «Доброго вечора, ми з України!»

У Кам’янському можна придбати нову марку «Доброго вечора, ми з України!»

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову українську марку: «Доброго вечора, ми з України!». На ній – український трактор, що тягне «на буксирі» ворожий танк. Це вже четверта марка воєнної серії. Її урочисто погасили у Дніпрі та Кривому Розі 28 липня.

«Нову поштову марку вводимо в обіг у День Української Державності. Вона – про сильний та незламний дух нашого народу. Наразі ми усі, кожен на своєму місці, наближаємо омріяну перемогу», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації  Володимир Орлов.

Кожна українська марка, випущена під час війни, має власне знакове зображення. Цього разу сюжетом ескізу став реальний випадок, що стався на Миколаївщині. Там аграрій на власному тракторі доставив українським військовим підбитий ворожий танк.

«Трактор, що тягне танк, – це і смішно, і актуально. Завдяки військовим, добровольцям, волонтерам, а ще нашому гумору Україна переможе», – сказав секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.

«Марка символізує готовність українців боротися навіть цивільною технікою – проти ворожої військової. Ескіз та тематику обирав народ – голосуванням у соцмережах», – повідомив директор Дніпропетровської дирекції «Укрпошти» Дмитро Лісєєнко.

Марку випустили накладом 5 млн штук: 3 млн – для відправлень по Україні, 2 млн – за кордон. До марки випустили і художній конверт та листівку.

Марка «Доброго вечора, ми з України!» вже у вільному доступі в усіх поштових відділеннях області.

(без названия) - ФОТО