Меседж для ворога через пущену ракету – новий сервіс від українських айтівців

Меседж для ворога через пущену ракету – новий сервіс від українських айтівців

Автор: Валентин Фіголь.

Онлайн-сервіс, в якому за донат можна замовити напис на снаряді, бомбі чи ракеті, що будуть випущені по російській армії, запущено в Україні.

Про новацію повідомив Назар Гулик, засновник IT-компанії Empat, яка займалася розробкою сервісу.

Стартап RevengeFor.com запустили фонд «Повернись живим» і MIL.IN.UA. Сервіс розрахований на заможних людей – зокрема, іноземців, зазначив розробник. Мінімальний донат – $500, оскільки боєприпаси теж недешеві. «Іншими словами – це метавсесвіт, де пан з Бельгії може в..ти по русні ракетою з дивану чи бару в селі під Брюсселем», – прокоментував розробку пан Гулик.

На снаряді, згідно із правилами сервісу, можна писати побажання, пов’язані з загарбницькими діями Росії та країн-попередниць (СРСР, Російська імперія тощо), а також повідомлення іншим людям, побажання або навіть привітання з днем народження чи будь-який інший текст.

Серед заборонених замовлень – мова ненависті проти України чи її союзників і будь-якої спільноти окрім зрадників, прихильників «руського міра».

Засновники стартапу просять благодійників бути уважними: кошти не повертаються. Якщо текст не відповідає правилам, вони перерахують кошти на допомогу ЗСУ, але замовлення не виконають.