Кам’янчани можуть допомогти захисникам «сміливою гривнею»

Кам’янчани можуть допомогти захисникам «сміливою гривнею»

Автор: Валентин Фіголь.

Допомогти захисникам України й заразом позбутися монет, які лежать вдома без руху, пропонує українцям нова ініціатива від НБУ «Смілива гривня», розпочата 1 серпня.

Новий благодійний проєкт «Смілива гривня», за задумом Нацбанку, допоможе українцям об’єднати зусилля та зібрати кошти для ЗСУ. Проєкт триватиме до 31 жовтня 2022 року.

Деталі розповіли у Telegram-каналі Нацбанку.

«Значна кількість розмінних монет часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків і лежать у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам захищати країну від російського окупанта», – наголосили в Нацбанку.

Мова про монети номіналом 10 та 50 копійок, монети номіналів в 1, 2, 5 чи 10 гривень. Всі ці монети можна здати у найближчому відділенні двох банків – Ощадбанку та банку ПУМБ. Усі кошти підуть на допомогу українській армії. Пункти приймання монет на підтримку ЗСУ відкриті у всіх відділеннях Ощадбанку та ПУМБ – практично у всіх регіонах країни, де можлива безпечна робота банків.

Також можна організувати колективне збирання коштів серед громад окремого району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах. Це допоможе зібрати більше коштів для української армії, підкреслюють банкіри.

Адреси відділень банків можна переглянути на сайті «Смілива гривня» – за цим посиланням.