У Кам`янському за напад на поліціянта затримано жителя Верхньодніпровська

У Кам`янському за напад на поліціянта затримано жителя Верхньодніпровська

У Кам`янському 48-річний чоловік вдарив правоохоронця в обличчя під час з’ясування обставин адміністративного правопорушення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП.

2 серпня о 20:20 поліціянти Кам’янського РУП виїхали на виклик про хуліганство в одному із дворів міста. Правоохоронці встановили порушника та стали складати адміністративний протокол. В ході спілкування чоловік став поводитися агресивно, виражатися нецензурною лайкою та не реагував на зауваження. Потім накинувся на одного із поліціянтів та вдарив його в обличчя.

За нанесення тілесних ушкоджень поліціянту під час виконання службових обов’язків 48-річного чоловіка затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.