До опалювального сезону в Кам’янському мають провести стрес-тест

До опалювального сезону в Кам’янському мають провести стрес-тест

Автор: Валентин Фіголь.

До початку опалювального сезону Кам’янське, як і кожне місто України, має провести стрес-тести, наполягають члени уряду.

До початку осінньо-зимового періоду 2022/23 року кожен український регіон та місто мають провести стрес-тест, щоб перевірити готовність до опалювального сезону, сказав 4 серпня міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на урядовій селекторній нараді, присвяченій майбутньому опалювальному сезону.

«Кожен регіон та місто мають провести стрес-тест. Необхідно перевірити, як працюватиме місто, коли зникає теплопостачання: як облаштовані пункти обігріву, чи готове резервне обладнання, чи наявні плани швидкого реагування, чи витримають мережі перехід на електричне опалення. Міста мають заготовити запаси твердого та альтернативного палива для впевненого проходження опалювального сезону», – заявив він.

Пан Чернишов також намітив 4 блоки стабільного проходження опалювального сезону: баланс ресурсів, цінова стабільність та фінансова спроможність, інфраструктурна підготовка та технічні резерви для аварійних ситуацій. Також О. Чернишов наголосив на необхідності готуватися до надзвичайних ситуацій.

В Кам’янському нараду з питань підготовки до опалювального сезону було проведено на минулому тижні. Якраз обговорювали питання готовності міста до роботи в екстремальних умовах.

«Наша головна задача – своєчасно розпочати опалювальний сезон в умовах повномасштабної війни» – зазначив Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського.