«Футбольний марафон миру» об’єднує мешканців та гостей Кам’янського

«Футбольний марафон миру» об’єднує мешканців та гостей Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Спортивний захід «Футбольний марафон миру» вже третій місяць об’єднує навколо популярної гри мешканців та гостей Кам’янського. Учасники та глядачі матчів дякують захисникам за можливість грати в футбол.

«Футбольний марафон миру» у Кам’янському триває з початку літа й регулярно збирає на якомусь із нових футбольних стадіонів прихильників цієї популярної спортивної гри.

Так, 6 серпня на стадіоні в селищі Романково відбувся справжній футбольний марафон серед 7 команд, розповів Едуард Коряк, начальник міського управління молоді та спорту Кам’янського. В марафоні грали, окрім місцевих, і команди переселенців: «Шахтар» з Донеччини, «Зоря» з Луганщини та «Металіст» з Харкова. Турнір присвятили Дню молоді України. Команди зіграли між собою в одне коло, а потім 4 найкращих зіграли знову по колу між собою. Переможцями стала команда «27 Team», гравці якої навчались у 27 школі Романково. Срібні медалі у команди «Шахтар», бронзові нагороди – «Пітстоп», і четверте місце – «Металіст» капітаном команди є дівчина.

«Футбольний марафон миру» об’єднує мешканців та гостей Кам’янського - ФОТО

А 5 серпня на стадіоні СЗШ 18 на Черемушках відбулися три футбольних матчі серед дітей трьох вікових груп: 2011-2012 р.н., 2013-2014 р.н. і молодші. «З хлопцями на рівних в кожній команді грають і дівчата! Дякую тренерам і батькам за виховання дітей», – прокоментував турнір Е. Коряк.

«Футбольний марафон миру» об’єднує мешканців та гостей Кам’янського - ФОТО

«Футбольний марафон миру» як масовий спортивний захід народився на початку літа. Через війну збились графіки традиційних міських турнірів та спортивних заходів, багато потенційних учасників поїхали з міста. Щоб не лишити спортсменів та прихильників спорту улюблених занять та видовищ, було придумано «футбольний марафон».

«Приємно бачити багато друзів на таких заходах, футбол об’єднує, – зазначив пан Коряк. –  Дякую ентузіастам й аматорам. Підтримуйте та допомагайте один одному. Дякуємо ЗСУ за можливість займатися футболом. Це наш спортивний фронт! Віримо в Україну! Віримо в ЗСУ!»