Поліція відповіла на закиди екскерівника Кам’янського РУНП

Поліція відповіла на закиди екскерівника Кам’янського РУНП

Автор: Валентин Фіголь.

Керівництво ГУНП в Дніпропетровській області відповіло на закиди екскерівника Кам’янського райуправління поліції Сергія Лукашова щодо його відсторонення з посади.

На запит «Пильного погляду» в поліції повідомили, що полковника Лукашова не відправили у відставку, а перемістили на рівнозначну посаду начальника Синельниківського РУНП (наказом від 22 липня 2022 року).

Також у відповіді сказано, що керівництво ГУНП в Дніпропетровській області не знає, хто вимагав у полковника поліції Лукашова вибачень перед прокурорами Кам’янського.

Нагадаємо, полковник Лукашов закидав своєму начальству, що його прибрали з посади керівника Кам’янського райуправління Нацполіції за те, що називав міських прокурорів зрадниками. Крім того, за словами С. Лукашова, начальство вимагало від нього вибачень перед працівниками прокуратури за ці звинувачення.

Щодо очільників окружної прокуратури Кам’янського, то, як «Пильний погляд» вже писав, обласна прокуратура стверджує, що прокурори не прогулювали службу в перші дні повномасштабного вторгнення.

Поліція відповіла на закиди екскерівника Кам’янського РУНП - ФОТО