Яку форму навчання з 1 вересня обирають батьки в Україні – опитування

Яку форму навчання з 1 вересня обирають батьки в Україні – опитування

Три чверті опитуваних батьків не готові, щоб з 1 вересня їхні діти навчалися очно. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов опитав батьків, які перебувають в Україні, що вони думають про вибір між очним та дистанційним навчанням. 

З 1 вересня школи, які мають обладнані укриття, зможуть вийти на очне навчання. Однак не всі батьки згодні з таким рішенням: вони навіть створили петицію про заборону офлайн-навчання до кінця війни.

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов опитав батьків, які перебувають в Україні, що вони думають про вибір між очним та дистанційним навчанням.

Виявилося, що майже три чверті респондентів не готові, щоб з 1 вересня їхні діти навчалися очно.

Яку форму навчання з 1 вересня хочуть батьки  в Україні - опитування - ФОТО

Водночас опитування для тих, хто перебуває за кордоном, ще триває.

Важливо: опитування не є репрезентативним у сенсі соціологічного наукового дослідження.

“Відповіді на запитання нашого опитування дозволяють створити орієнтовну модель проблем, з якими здобувачі освіти, їхні батьки та педагоги зіткнулися під час відкритої фази агресії російської федерації проти України”, – каже Горбачов.

Яку форму навчання з 1 вересня хочуть батьки  в Україні - опитування - ФОТО

Опитування для батьків, які перебувають в Україні, завершилося 8 серпня. Наразі триває опитування для учнів, педагогів та батьків, які перебувають за кордоном.

Взяти участь у ньому можна до 10:00 12 серпня.

Участь в  опитуванні взяли 25230 батьків здобувачів освіти, які перебувають в Україні.

Серед них є батьки школярів (89%), вихованців закладів дошкільної освіти – (8,2%), здобувачів закладів фахової передвищої освіти – (1,2%), професійно-технічної (0,5%) та вищої освіти (1%).