Правники в Кам’янському співпрацюють з благодійниками, допомагаючи переселенцям

Правники в Кам’янському співпрацюють з благодійниками, допомагаючи переселенцям

Автор: Валентин Фіголь.

Отримання соціальної допомоги, подання заявки на сайті єДопомога, отримання довідки ВПО для людини похилого віку – саме з такими питаннями звертаються люди до консультаційного центру правової допомоги, який відкрито на базі логістичного центру «Карітас» на початку проспекту В. Стуса, біля греко-католицького храму.

Кам’янський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги днями підписав угоду про співпрацю з Благодійною організацією «Карітас Кам’янське» про відкриття консультаційного центру для переселенців.

«У внутрішньо переміщених осіб накопичилось багато юридичних питань. Тому ми вирішили не втрачати час та відкрити консультаційний пункт на подвір’ї благодійної організації», – розповів директор Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Дишлюк.

Консультаційний центр відкрито на базі логістичного центру «Карітасу» на початку проспекту В. Стуса, біля греко-католицького храму.

«Найактуальнішим питанням стало отримання соціальної допомоги, у тому числі подання заявки на сайті єДопомога. Ми допомогли майже 60 особам подати заявку на грошову допомогу через цей сервіс. Здебільшого це були внутрішньо переміщені особи, особи похилого віку та особи з інвалідністю», – говорить фахівчиня центру Марія Ростова.

Правники в Кам’янському співпрацюють з благодійниками, допомагаючи переселенцям - ФОТО

Також, внутрішньо переміщені особи звертались до консультаційного пункту з питаннями щодо отримання довідки ВПО для людини похилого віку, яка проживала в Донецькій області, але не має там зареєстрованого місця проживання, щодо страхового стажу та виходу на пенсію за віком та усиновлення дитини, яка позбавлена батьківського піклування під час воєнного стану.

Крім роботи консультаційного пункту, відвідувачам фонду було повідомлено про їх право на безоплатну правову допомогу та контакти центру, розповсюджено буклети з корисною інформацією.

Якщо у мешканців та гостей Кам’янського є юридичні запитання, отримати безоплатну правову допомогу можна зручним для вас способом:

За телефоном Кам’янського місцевого центру: +38 (096) 449 51 52 (вартість – за тарифами оператора).

За телефоном контакт-центру: 0 800 213 103 (дзвінки у межах України безплатні). Дзвінки з-за кордону за номером: +38 (044) 363 10 41 (вартість – за тарифами оператора).

Онлайн у кабінеті клієнта на сайті системи безоплатної правової допомоги, у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право» у Телеграм та Вайбер, пройшовши за посиланням: http://linktr.ee/legalaid.gov.ua

Звернувшись до Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро за адресами:

м. Кам’янське, вул. Москворецька, 19, тел. (05695)54120;

м. Вільногірськ, вул. Центральна, 43 (2 поверх), тел. (05695)54123;

м. Верхньодніпровськ, вул. Яцковського, 25, тел. (05695)54122;

смт Кринички, вул. Виконкомівська, 17, тел. (05695)54124;

смт Петриківка, просп. Петра Калнишевського, 69, тел. (05695)54121.