Музей Кам’янського запрошує на презентацію нової книги

Музей Кам’янського запрошує на презентацію нової книги

18 серпня Музей історії міста Кам’янське запрошує на презентацію нової книги. Про це повідомила директорка музею Наталія Буланова.

У нікопольському видавництві «Принтхауз «Римм» побачило світ нове видання Музею історії  Кам’янського «Українське козацтво в етнокультурному просторі Наддніпрянщини”. Це сьомий  випуск збірки наукових статей, що видаються  за матеріалами науково-практичних конференцій, які  традиційно проводяться у  Кам’янському в рамках Всеукраїнського  історико-культурологічного  фестивалю «Мамай-фест». Останній на сьогодні XIV фестиваль, наукові напрацювання якого  ввійшли до збірки, відбувся у місті в серпні 2021 року.

До збірки, рецензентами якої виступили відомі вчені – Костянтин Богомаз, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри соціології Дніпровського державного технічного університету та Олександр Нікілев, доктор історичних наук, професор кафедри історії України  Дніпровського Національного університету імені О. Гончара,  ввійшли результати досліджень  істориків, філологів, мистецтвознавців та музейних співробітників, присвячені  темі козацтва як соціально-культурного феномена України.

Серед авторів статей, що хронологічно охоплюють період XVIII-XX ст., співробітники   Кам’янського музею та інших музеїв України,  а також науковці  з Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Кропивницького, Кривого Рога, Мелітополя, Білої  Церкви, Батурина.

Запрошуються всі шанувальники історії. Початок о 14:00.