Жодна доба на Дніпропетровщині не проходить тихо

Жодна доба на Дніпропетровщині не проходить тихо

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію в регіоні за тиждень.

«Починаючи з понеділка, в районах області зафіксовано близько 24 обстрілів зі ствольної артилерії, Градів, Ураганів. Щодня під ворожий вогонь потрапляють Нікопольський та Криворізький райони. Один раз протягом тижня окупанти відкрили вогонь по Синельниківському району», – зазначив він.

Починаючи з понеділка в області було 8 постраждалих (Криворізький, Нікопольський, Синельниківський райони), які отримали осколкові поранення.
В цілому з початку повномасштабного воєнного вторгнення російські атаки забрали життя 97 цивільних громадян в області.

«До нашої області продовжують прибувати переселенці. З понеділка їхня кількість збільшилася на 2,5 тисячі: нині області проживає 309 тисяч зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. І це тільки офіційно зареєстровані. По факту, людей набагато більше. До дніпропетровських шкіл області записалося 11 тисяч дітей ВПО», – сказав Микола Лукашук.

З початку березня до Дніпропетровської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулися понад 6,3 тис. українців, які виїхали з районів проведення бойових дій. Нову роботи за сприяння служби зайнятості знайшли майже 1 900 переселенців.

Наостанок про посівну. В області внаслідок ворожих обстрілів знищено понад 400 га полів. Втім, сільське господарство продовжує працювати і в умовах війни. Станом на зараз аграріями Дніпропетровщини зібрано 2,2 млн тонн зерна.