В Україні хочуть виплачувати субсидії через Пенсійний фонд

В Україні хочуть виплачувати субсидії через Пенсійний фонд

Цього року у зв’язку із воєнними діями в Україні розглядають різні механізми виплати субсидій, у тому числі через Пенсійний фонд. Про це повідомила Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час телемарафону.

Так, за словами Жолнович, в Україні триває підготовка до опалювального сезону, зокрема – до нарахування та видачі коштів субсидіантам. Цього року у зв’язку із воєнними діями розглядають різні механізми виплати субсидій, у тому числі через Пенсійний фонд.

“Зараз ми опрацьовуємо механізми їхньої централізованої виплати, в тому числі через Пенсійний фонд, для того, щоб кожна людина, яка з тих чи інших причин – наприклад, нероботи управлінь соціального захисту, змогла подати заявку і щоб ми змогли розрахувати їй субсидію, щоб таким чином кожен незахищений зміг пережити цю зиму”, – пояснила вона.

При цьому Жолнович наголосила, що цього року очікується приблизно стільки ж отримувачив субсидій, як і минулого, і кошти на це в бюджеті є.

“Очікуємо приблизно таку ж кількість субсидіантів, яка була і минулого року, а це 2,6 мільйона. Можливо, їх буде трохи більше, але ми розраховуємо на таку кількість. І гроші на збільшення та виплату субсидій забюджетовані, тому вони будуть оплачуватись у повному обсязі”, – додала вона.