У Кам’янському вшанували загиблих захисників України

У Кам’янському вшанували загиблих захисників України

29 серпня в Кам’янському вшановували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч, міський голова Андрій Білоусов, представники правоохоронних органів, депутати Кам’янської міської ради, представники релігійних конфесій району, рідні та близькі загиблих, учасники бойових дій, молодь вшанували полеглих Героїв України хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам на Алеї Героїв.

Кращі військовослужбовці 1-го стрілецького батальйону військової частини 3036 Національної гвардії України, Кам’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та працівники Кам’янського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області були відзначені подякою начальника районної військової адміністрації та пам’ятною відзнакою Кам’янського міського голови – нагрудним знаком «Захисник України».

Завершився захід патріотичною акцією – «Прапор України – Прапор єднання», в рамках якої присутні пройшли проспектом Свободи зі 100 метровим Прапором України.

(без названия) - ФОТО (без названия) - ФОТО (без названия) - ФОТО