Українці подали онлайн понад 500 заяв на консультацію з усиновлення дитини

Українці подали онлайн понад 500 заяв на консультацію з усиновлення дитини

Завдяки цифровізації заявки на консультацію з усиновлення дитини, кількість охочих подарувати щасливе дитинство малюкам зростає, повідомив Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики України.

«Першого червня ми разом з Мінцифрою надали можливість подати заяву на консультацію з усиновлення дитини через портал Дія , і вже зараз, з отриманих 649 заяв, маємо онлайн 496 заяв», – зазначив Кошеленко.

Заяви, подані через портал, потрапляють до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери та одразу опрацьовуються співробітниками служби у справах дітей.

Тож ми продовжуємо цифровізацію послуги усиновлення та найближчими днями можна буде подати онлайн заяву щодо взяття на облік кандидатів в усиновлювачі. Спрощуючи взаємодію між людиною та державою, більше дітей зможуть отримати сім’ю та щасливе дитинство,” – підкреслив Костянтин Кошеленко.

Нагадаємо, 1 червня запрацювала спрощена процедура подачі первинної заявки на усиновлення через портал Дія, що є першим етапом цифровізації послуги усиновлення. Наступними кроками розвитку цієї послуги стане подання на порталі заяви на статус кандидата на усиновлення, кандидата в батьки-вихователі прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу або опікуна.