У Кам’янському відновиться робота популярного маршруту

У Кам’янському відновиться робота популярного маршруту

Автор: Валентин Фіголь

Пасажирські перевезення у Кам’янському поліпшуються, попри війну. Відновлюється робота популярного маршруту №29, додаються автобуси на інші маршрути.

Відновлення роботи пасажирського автобусного маршруту №29 анонсував Дмитро Конельський, начальник міськуправління транспортної інфраструктури та зв’язку Кам’янського. Він пояснив, що маршрут відновлюється на численні прохання пасажирів. Автобуси курсуватимуть за старою схемою: від зупинки біля вулиці Мурахтова через центр та проспект Гімназичний – на лівобережжя, звідти – проспектами Аношкіна та Свободи до центру.

Нагадаємо, маршрут перестав працювати на початку війни, після того, як перевізник передав десяток автобусів захисникам України.

Поки що перевізник – приватне підприємство «Інтерспецмаркет», виводить на маршрут 3 автобуси. Згодом, за необхідності, кількість транспорту може збільшуватись.

Також про збільшення рухомого складу автобусів повідомляє КП «Транспорт». З 5 вересня на роботу виїжджають додаткові 5 нових автобусів. Відповідно, ущільнюється графік руху на маршрутах №№7, 8, 18а, 23а, 30.