Шість кам’янчан загинули у боях на Донеччині

Шість кам’янчан загинули у боях на Донеччині

12 вересня Кам`янське прощатиметься із шістьма загиблими Героями.

8 вересня в бойових діях у Волноваському районі Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії загинули старший сержант Полунін Андрій Володимирович, старший солдат Троян Олег Олегович, солдат Лисенко Владислав Миколайович, молодший сержант Филимонов Роман Олександрович, солдат Пархоменко Сергій Вікторович, молодший сержант Зубченко Василь Васильович.

Від імені територіальної громади Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким загиблих захисників, поділяючи тяжкий біль утрати.

Андрій Полунін народився 13 липня 1977 року. У 1996 році закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Упродовж 1998 – 2022 років працював на металургійному комбінаті. З перших днів повномасштабної війни став на захист Батьківщини. У нього залишилися дружина, син та брат.

Олег Троян народився 18 грудня 1981 року. У 2000 році закінчив ПТУ №24, працював на АТ “ДніпроАзот”. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня боронив українську землю від російських окупантів. У нього залишилися дружина, донька, мати та брат.

Владислав Лисенко народився 1 червня 1998 року. У 2017 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Працював охоронцем в торговельній мережі “Велес”. Від початку березня став на захист незалежної України. У нього залишилися батьки та сестра.

Роман Филимонов народився 28 квітня 1977 року. У 2022 році закінчив Дніпровський державний технічний університет, працював у ТОВ “Алькатрас” (м.Дніпро). З першого дня війни став на захист України. У нього залишилися дружина, три сини, дві доньки та мати.

Сергій Пархоменко народився 4 травня 1976 року. У 1995 році закінчив Дніпродзержинський технолого-економічний технікум, працював на металургійному комбінаті. Упродовж 2009 – 2022 років працював шліфувальником на ТОВ “Спецтехоснастка”. З перших днів повномасштабної війни боронив українську землю. У нього залишилися дружина, син, донька, мати та сестра.

Василь Зубченко народився 25 жовтня 1996 року, у 2017-2018 роках проходив строкову військову службу. Був учасником АТО/ООС. У перший день війни став на захист вільної України. У нього залишилися дружина, дві доньки та батьки.

Доземний уклін воїнам-захисникам! Вічна пам’ять і слава Героям!

Панахида відбудеться 12 вересня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34). Поховають воїнів о 12:00 на Алеї Героїв військового кладовища на Соцмісті.

Шість кам’янчан загинули у боях на Донеччині - ФОТО