Турнір зі стрітболу відбувся в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Турнір зі стрітболу серед аматорських команд на честь Дня фізкультури та спорту відбувся в Кам’янському у минулі вихідні.

Турнір зі стрітболу серед аматорських команд Кам’янського, присвячений Дню фізичної культури та спорту, організували та провели міськуправління молоді та спорту спільно з КЗ “Спорт для всіх” КМР і Кам’янським медичним центром здоров’я.  Змагання відбувались у Палаці тенісу КСК “Прометей”.

Учасниками спортивного свята стали 18 команд прихильників гри у баскетбол командами «три на три». Змагались учасники у двох вікових категоріях: молодь від 14 до 17 років і дорослі 18+.

Команди до 17 років грали за змішаною системою. До фіналу пройшли чотири команди, які зіграли за коловою системою і після напруженої боротьби показали результати:

І місце посіла команда Кам’янського коледжу фізичного виховання «КфВ -1» (капітан Лисяк Данило).

ІІ місце – команда “Термінатори” (капітан Кудрявцев Давид).

ІІІ місце – команда “Хрущі” (капітан Бобровський Григорій).

Серед дорослих, у віковій категорії 18+, які зіграли за коловою системою, найкращими командами стали:

І місце – команда “Клюквений сироп” (капітан Сухопар Юрій).

ІІ місце – команда “Марко Поло” (капітан Гриб Іван).

ІІІ місце – команда “Строяк 2.0” (капітан Турчин Євгеній).

Привітали переможців та призерів змагань, і вручили їм кубки, медалі, дипломи і грамоти директор міського центру “Спорт для всіх” Світлана Наволочко і директор СК “Прометей” Анатолій Івашина.