На Дніпропетровщині вночі боролися з підтопленням та потерпали від обстрілів

На Дніпропетровщині вночі боролися з підтопленням та потерпали від обстрілів

На Дніпропетровщині всю минулу ніч у Кривому Розі ліквідовували наслідки ракетного удару росіян по дамбі Карачунівського водосховища. Крім того, вночі росіяни чотири рази накрили вогнем Нікополь і один раз – Марганецьку громаду. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

“Усю ніч боролися з наслідками вечірнього ракетного удару і потерпали від нових обстрілів. У Кривому Розі приборкували воду, яка розлилася після ракетної атаки по гідротехнічних спорудах міста.

За уточненими даними, росіяни били ракетами “Кинджал” та “Іскандер”.

Через атаку рівень води на різних ділянках річки Інгулець піднявся від 1 до майже 2 метрів. На цю хвилину (8.48) його вдалося знизити на 40 сантиметрів і він й далі падає. Рятувальники та аварійні служби продовжують роботу”, – написав Резніченко

Через вечірній ракетний удар у Кривому Розі підтоплено 112 приватних будинків та подвір’їв. Людей евакуювали, зокрема з Гданцівки й Мотронівки. У Софіївський громаді без води майже 5 000 людей, повідомив Резніченко.

На Дніпропетровщині вночі боролися з підтопленням та потерпали від обстрілів - ФОТО

Вночі росіяни 4 рази накрили вогнем Нікополь і один раз – Марганецьку громаду. За інформацією Резніченка, в результаті ворожого обстрілу в Марганецькій громаді пошкоджена лінія електропередач. Без світла залишилися понад 700 сімей. У Нікополі пошкоджено 10 приватних будинків, 114 панелей сонячної електростанції, санаторій і два місцевих підприємства.

Як повідомив у своєму ранковому зверненні мер Кам’янського Андрій Білоусов, у місті обійшлося без надзвичайних подій, ситуація стабільна та контрольована