Акцію «Чисті береги» анонсують на Дніпропетровщині державні рибоохоронці

Акцію «Чисті береги» анонсують на Дніпропетровщині державні рибоохоронці

Автор: Валентин Фіголь.

Безстрокову екологічну акцію «Чисті береги» розпочали минулими вихідними фахівці Дніпропетровського рибоохоронного патруля. Рибоохоронці закликають рибалок та небайдужих мешканців приєднуватись до прибирання берегів водойм.

17 вересня 2022 року з нагоди Міжнародного дня чистих берегів працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля влаштували прибирання прибережних територій.

Мета заходу – підвищення рівня екологічної культури та стимулювання ековідповідальності населення перед водними ресурсами планети та її водними мешканцями.

Представники громадських організацій, рибалки-любителі та небайдужі громадяни розчистили берегову смугу затоки «Калоша» поблизу Кам’янського, прибрали від сміття береги Дніпровського водосховища у Соборному районі м. Дніпро та р. Самара у м. Новомосковськ Дніпропетровської області. До заходу долучилися небайдужі дайвери, які прибирали дно Дніпровського водосховища. Загальна площа прибраної території склала 1,9 га.

Акцію «Чисті береги» анонсують на Дніпропетровщині державні рибоохоронці - ФОТО

Як зазначив начальник Управління Держрибагентства у Дніпропетровській області Василь Волков, який брав участь у заході разом з інспекторами рибоохоронного патруля, учасникам акції загалом вдалося зібрати понад два десятки мішків із різноманітним сміттям.

Дніпропетровський рибоохоронний патруль нагадує, що акція «Чисті береги» необмежена в часі. Працівники рибоохорони постійно проводять подібні акції та запрошують громадян долучатися. Прибирання берегів завадить потраплянню сміття в воду, а це, своєю чергою, врятує мешканців водойм. Адже щорічно сміття у наших водах стає більше, а це повільно знищує екосистему наших річок та морів.

«Дякуємо усім небайдужим громадянам, які долучилися до прибирання берегів! Закликаємо дотримуватись санітарних норм та необхідності прибирання сміття після прогулянки, під час відпочинку на узбережжі», – звертаються до мешканців працівники рибоохоронної служби.