На війні загинув старший лейтенант Вадим Пільгуй

На війні загинув старший лейтенант Вадим Пільгуй

10 квітня під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії, загинув старший лейтенант Вадим Пільгуй. 

Від імені усієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе мер Кам’янського Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати.

Вадим Пільгуй народився 14 травня 1970 року. У 1991 році закінчив Волзьке вище військове будівельне училище. Працював заступником начальника охорони на “Інтерпайп Сталь”. Був учасником АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни боронив незалежну Україну. У нього залишилася дружина та два сини.

«Війна – жорстока і безжальна, й на превеликий жаль, родичі не завжди можуть провести в останній шлях свою рідну людину, а громада – належним чином віддати шану полеглим в бою Героям», – зазначив міський голова у своєму повідомленні.

Факт смерті Вадима Пільгуя встановлений рішенням Баглійського районного суду від 10 червня та через непереборні обставини поховати Героя не має можливості.

«Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав за наше мирне українське небо найцінніше – своє життя», – додав Андрій Білоусов.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

На війні загинув старший лейтенант Вадим Пільгуй - ФОТО