П’єса про крадене щастя змусила плакати глядачів в театрі Кам’янського

П’єса про крадене щастя змусила плакати глядачів в театрі Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

П’єса «Украдене щастя» про те, чи можна збудувати своє щастя на нещасті ближнього, 23 вересня схвилювала й навіть змусила плакати глядачів в музично-драматичному театрі Кам’янського.

Спектакль за п’єсою Івана Франка представили актори Кам’янського Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки.

«Украдене щастя» – історія про кохання. А також про вбивство, ба навіть кілька вбивств. Про те, як людська підступність спершу розлучила закоханих Ганну (актриса Марина Юрченко) та Михайла (Руслан Куксенко), а потім спробувала їх поєднати. Але закохані, зустрівшись після розлуки та віддавшись своїй пристрасті, мимохідь топчуть щастя й долю чоловіка Ганни, Миколи (Олександр Тарханов). Причому закоханий жандарм Михайло зловживає службовим становищем і пробує позбутись суперника, звинувативши того у вбивстві та пограбуванні…

Історія закінчується сумно: доведений до відчаю перелюбством дружини Микола вбиває щасливого суперника, а потім – себе.

Героїв у п’єсі мало, вся дія відбувається в одних декораціях Миколиної господи. Але дійство, стараннями режисера та акторів, вельми напружене, і персонажі такі переконливі, що серед публіки не було видно байдужих. А фінал так розбурхав пристрасті, що сльози було помітно і на обличчях акторів, які виходили на уклін. Виходили кілька разів – публіка аплодувала, стоячи, і не відпускала зі сцени.

Повітряна тривога затримала спектакль, але не змусила глядачів порозходитись.

П’єса про крадене щастя змусила плакати глядачів в театрі Кам’янського - ФОТО

П’єса про крадене щастя змусила плакати глядачів в театрі Кам’янського - ФОТО