Внески за ЗНО вступники Дніпропетровщини можуть повернути на рахунок або передати для ЗСУ

Внески за ЗНО вступники Дніпропетровщини можуть повернути на рахунок або передати для ЗСУ

Внески, які вступники Дніпропетровщини сплатили за участь у ЗНО (скасовані через війну) та пробне тестування, можна повернути. Вступники можуть повернути кошти на особистий рахунок, або перевести їх на підтримку ЗСУ. Як це зробити, розповіли в обласній військовій адміністрації.   

Розмір внеску в областях України різнився. Для вступників Дніпропетровської області він складав майже 300 грн. Нині прийнято порядок їх повернення. Зробити це можна, авторизувавшись на спеціальному сервісі. Вказати, куди робили внесок за пробне ЗНО, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника.

 «Розпорядитися ними вчорашні вступники можуть на власний розсуд. Повернути кошти на особистий рахунок, або перевести їх на підтримку Збройних сил України. Зробити це легко. Все онлайн. Важливо бути уважним при заповненні форм», – наголосив директор обласного департаменту освіти і науки ОВА Олексій Полторацький.

Якщо вступник вирішує переказати внесок на підтримку ЗСУ, потрібно підписати згоду. Вказати прізвище та ім’я, так само як під час реєстрації на пробне ЗНО.

У випадку неправильного заповнення доведеться звертатися до центру оцінювання якості освіти й очікувати на виправлення даних.

З докладною інструкцією можна ознайомитися на сайті.