Підвищення боєздатності, реформування охорони здоров’я та перейменування вулиць обговорювали на сесії міськради Кам’янського

Підвищення боєздатності, реформування охорони здоров’я та перейменування вулиць обговорювали на сесії міськради Кам’янського

Питання щодо перейменування вулиць, вдосконалення місцевої системи оповіщення, підвищення боєздатності терцентру та військових частин, реформування у галузі охорони здоров’я та змін до бюджету були розглянуті у пятницю, 30 вересня на сесії Кам’янської міської ради.

Як повідомив мер Кам’янського Андрій Білоусов, на пленарному засіданні розглянули ряд важливих для громади та життєдіяльності міста питань.

Депутати прийняли рішення про перейменування вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо Кам’янської міської територіальної громади, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками, під час дії воєнного стану.

Також на сесії вдосконалили програму розвитку місцевої системи централізованого оповіщення цивільного захисту.

Крім того, народні обранці скоригували програму підвищення боєздатності та функціонування Кам’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та військової частини А4608, А7222 на 2022 рік.

За інформацією міського голови, у місті продовжується процес реформування галузі охорони здоров’я. Прийнято рішення про приєднання КНП КМР “Міська лікарня N 7” до КНП КМР “Міська лікарня швидкої медичної допомоги” з метою зменшення лікувальними закладами адміністративних витрат та направлення зекономлених коштів на придбання обладнання, медикаментів та проведення ремонтів для покращення умов перебування пацієнтів.

Також місцеві депутати проголосували за внесення змін до бюджету на 2022 рік з урахуванням першочергових потреб громади.