Вночі окупанти обстріляли дві громади Дніпропетровщини
Всю ніч на вівторок, 1 листопада російські окупанти обстрілювали дві громади на Дніпропетровщині: понівечені багатоповерхівки, знеструмлена насосна станція, повідомив голова ОВА Валентин Резніченко. На щастя, ніхто…