Комунальники оновили водогін на правобережжі Кам’янського

Комунальники оновили водогін на правобережжі Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Фахівці КП ДОР «Аульський водовід» без зупинки водопостачання оновлюють водогін на правобережжі Кам’янського. Водопостачання споживачів Кам’янського тепер буде надійнішим, обіцяють водопостачальники.

Ремонтні роботи по заміні аварійно-небезпечної ділянки водогону по вулиці Лохвицького в Кам’янському тривають без відключення водопостачання правобережної частини міста, повідомляє КП ДОР «Аульський водовід».

Аварійно-ремонтним роботам, запланованим на 1 листопада 2022 року, передували підготовчі роботи, як з боку підрядників, так і з боку КП ДОР “Аульський водовід”. Роботи ведуться у денний та вечірній часи.

До виконання робіт залучено нову техніку та обладнання, придбану підприємством. Всі ці заходи дозволили мінімізувати відключення громадян від водопостачання.

Проводяться роботи на вулицях Лохвицького та Дорожньої. Зокрема, спеціалісти КП «Аульський водовід» здійснюють заміну 200-метрової ділянки металевого трубопроводу на вул. Лохвицького та 500 метрів – по вул. Дорожній, яка вже вичерпала свій ресурс, на нові поліетиленові труби та нову запірну арматуру.

Такі масштабні роботи на мережах центрального водоводу міста проводять уперше за багато десятиліть, зауважують комунальники.

Комунальники оновили водогін на правобережжі Кам’янського - ФОТО