Курси «Мій мікрогрант» пропонує Центр зайнятості в Кам’янському

Курси «Мій мікрогрант» пропонує Центр зайнятості в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Пройти курси «Мій мікрогрант: бізнес-план та дорожня карта» пропонує Кам’янський міський центр зайнятості. Фахівці наголошують, що курси дадуть змогу претендентам на мікрогранти краще орієнтуватися при написанні бізнес-плану для створення або розвиток власного бізнесу.

Кам’янський міський центр зайнятості пропонує скористатися можливістю пройти курси за програмою «Мій мікрогрант: бізнес-план та дорожня карта» у Дніпропетровському центрі професійно технічної освіти Державної служби зайнятості.

Мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота», зауважують фахівці з питань зайнятості.

«За результатами цієї програми вже маємо 136 переможців з Дніпропетровщини. Серед них 9 роботодавців з Кам’янського», – наголошують в Центрі.

Переможці отримають від держави до 250 тис. грн на реалізацію своїх бізнес-ідей. В цілому уряд України вже перерахував одержувачам грантів Дніпропетровської області понад 31 млн гривень. Завдяки реалізації урядової програми «єРобота» в області буде створено 350 нових робочих місць.

Наразі приймання заявок за урядовою програмою «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія https://is.gd/KT7RoW. Потрібно лише заповнити відомості про себе в електронній формі та додати невеликий бізнес-план, зразок якого можна завантажити на Порталі.

Зареєструватися на курси можна ТУТ https://goo.su/sN7J3