Лікарні Кам’янського забезпечені генераторами на випадок перебоїв зі світлом 

Лікарні Кам’янського забезпечені генераторами на випадок перебоїв зі світлом 

Готовність міських лікарень № 7, 8 та 9 до роботи в умовах аварійних відключень електропостачання – наявність підключених генераторів, запаси палива та інше оснащення перевірив під час об’їзду цих закладів міський голова Андрій Білоусов.

“Загалом, всі стратегічні  відділення: реанімація, палати інтенсивної терапії, операційні блоки та приймальні відділення – забезпечені генераторами, тому у разі перебоїв зі світлом, пацієнтам буде надаватися вся необхідна медична допомога.

Дякуємо Дніпропетровській ОВА та благодійним організаціям за допомогу у забезпеченні лікарень автономними джерелами електропостачання, – зазначив мер.

За його словами, за кошти міського бюджету також придбано потужний генератор для головного офісу ЦНАП, де городяни та вимушені переселенці отримують всі необхідні адміністративні послуги. До того ж в цій будівлі розташована Єдина диспетчерська служба. Готується майданчик для встановлення і підключення обладнання.

Лікарні Кам'янського забезпечені генераторами на випадок перебоїв зі світлом  - ФОТОЛікарні Кам'янського забезпечені генераторами на випадок перебоїв зі світлом  - ФОТОЛікарні Кам'янського забезпечені генераторами на випадок перебоїв зі світлом  - ФОТОЛікарні Кам'янського забезпечені генераторами на випадок перебоїв зі світлом  - ФОТО