Сезон руханки від «Спорт для всіх» в парках Кам’янського триває

Сезон руханки від «Спорт для всіх» в парках Кам’янського триває

Автор: Валентин Фіголь

Попри осінню пору та воєнний час, в парках Кам’янського триває сезон руханки – фізкультурно-розважальних заходів. Так КЗ «Спорт для всіх» Кам’янської міської ради 2 листопада провів змагання з гри у дартс у Центральному парку міста. Захід відбувся за програмою «Активні парки – локації здорової України».

Учасники намагалися дротиками влучити у ціль, чесно перемагати й показати найкращі результати, кажуть фахівці комунального закладу. Трійка лідерів була нагороджена грамотами, які вручила директор міського центру «Спорт для всіх» Світлана Наволочко, й всі учасники отримали сувенірну атрибутику.

Найкращими гравцями стали: І місце – Шандор Данила, ІІ – Горгут Олександра, ІІІ -Медведєв Влад.

«Участь у змаганнях подарували молоді бадьорість, гарний настрій і бажання долучатися до нових активностей!» – коментують подію організатори.

Сезон руханки від «Спорт для всіх» в парках Кам’янського триває - ФОТО

Державна програма «Активні парки – локації здорової України» була започаткована ще торік. Фахівці КЗ «Спорт для всіх» та департамент з питань молоді та спорту Кам’янської міськради продовжують проводити в парках міста фізкультурно-розважальні заходи для дітей та дорослих, популяризуючи руханку як елемент здорового способу життя.

Адже помірний рух лікарі вважають одним з дієвих інструментів підтримки імунітету – отже, збереження здоров’я тіла та бадьорості духу.