Зовнішнє освітлення в Кам’янському поки що працює дві с половиною години

Зовнішнє освітлення в Кам’янському поки що працює дві с половиною години

Роботу зовнішнього освітлення у Кам’янському з 16.30 до 19.00 проінспектував у середу ввечері міський голова Андрій Білоусов с командою підлеглих.  На вулицях, у дворах та скверах освітлення працює, щодо зауважень – то вони мають бути усунені до кінця тижня.

За словами мера, у зв’язку з економією електроенергії з 1 листопада освітлення у місті вмикається на дві с половиною години ввечері з 16.30 до 19.00, щоб зробити максимально безпечним повернення людей з роботи додому. Такий графік буде діяти до моменту стабілізації  державної енергосистеми.

“Разом з підлеглими за 2,5 години об’їхали всі райони Кам’янського. Загалом, на вулицях, у дворах та скверах освітлення працює, але виказав також і ряд зауважень, які мають бути усунені до кінця цього тижня, – повідомив мер у Telegram.
Зовнішнє освітлення в місті поки що працює дві с половиною години - ФОТОЗовнішнє освітлення в місті поки що працює дві с половиною години - ФОТОЗовнішнє освітлення в місті поки що працює дві с половиною години - ФОТОЗовнішнє освітлення в місті поки що працює дві с половиною години - ФОТО