В Кам’янському прибирають листя та ремонтують житловий фонд

В Кам’янському прибирають листя та ремонтують житловий фонд

Черговий об’їзд міста та перевірку роботи комунальних служб, а саме стосовно прибирання опалого листя, провів разом з підлеглими у четвер, 3 листопада, міський голова Андрій Білоусов.

“Наша країна переживає складні часи через повномасштабну війну. Є певні проблеми з наповненням міського бюджету, але попри всі труднощі ми працюємо та забезпечуємо порядок у місті. Робимо його чистим та впорядкованим задля комфорту кам’янчан та вимушених переселенців, яких у Кам’янському близько 25 тисяч”, – повідомив у Telegram міський голова.

За словами мера, щороку перед комунальниками міста стоїть завдання – до кінця грудня прибрати все листя з вулиць, дворів і зелених зон, щоб з приходом весни міські території були у нормальному санітарному стані.

“Слідкуємо і за станом доріг, особливо тих, по яких рухається громадський транспорт.

Виконуємо ремонти в житловому фонді. Зокрема йде повна заміна системи водопостачання в усіх шести під’їздах житлового будинку по вулиці Магнітогорська, 21.

Також у місті стартував опалювальний сезон і ми працюємо над тим, щоб в максимально короткий термін забезпечити теплом кожну оселю в нашому місті”, – зазначив Андрій Білоусов.

В Кам'янському прибирають листя та ремонтують житловий фонд - ФОТОВ Кам'янському прибирають листя та ремонтують житловий фонд - ФОТО