Майстер-клас з бойового мистецтва Він Чунь відбувся в Кам’янському

Майстер-клас з бойового мистецтва Він Чунь відбувся в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Майстер-клас з бойового мистецтва провів 4 листопада в Кам’янському старший тренер збірної команди України з Він Чунь гунфу Андрій Шамардін.

Майстер-клас з Він Чунь гунфу відбувся у ліцеї №5, за підтримки КЗ «Спорт для всіх» КМР та з дозволу директора ліцею Андрія Олійника.

Захід зібрав зо два десятки охочих навчитись захищати себе та оздоровитися за допомогою китайського стилю бойових мистецтв Він Чунь. Стиль характеризується високою щільністю бою на середній та ближній дистанції, де ударна техніка поєднується з больовими прийомами.

«Попри тривогу, ми все одно впоралися та провели захід! – прокоментував майстер-клас А. Шамардін. – Деякий час тренувалися у сховищі, по закінченні тривоги перейшли у спортивний зал ліцею».

Тренер Шамардін подякував директору ліцею Андрію Олійнику за дозвіл провести захід, а також фахівцям КЗ «Спорт для всіх» за співучасть в організації.

«Щира подяка та земний уклін нашим ЗСУ, завдяки яким ми можемо відвідувати школи, навчати та навчатися!» – акцентував тренер.

Андрій Шамардін відомий в Кам’янському як популяризатор здорового способу життя та активної руханки. Окрім майстер-класів з бойових мистецтв, він ще торік розпочав проводити відкриті заняття з оздоровчої гімнастики цигун в парках Кам’янського, долучившись до проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Майстер-клас з бойового мистецтва Він Чунь відбувся в Кам’янському - ФОТО

Майстер-клас з бойового мистецтва Він Чунь відбувся в Кам’янському - ФОТОМайстер-клас з бойового мистецтва Він Чунь відбувся в Кам’янському - ФОТО