Акробати Кам’янського змагались на чемпіонаті міста

Автор: Валентин Фіголь

Чемпіонат Камянського зі спортивної акробатики серед дорослих та юнаків відбувся 5 листопада на базі ДЮСШ №4. В змаганнях брали участь близько 70 акробатів з команд ДЮСШ №1 та ДЮСШ №4 міста Кам‘янське.

Спортсмени ДЮСШ №4 (директор Олександр Кірпа) виступали на змаганнях за програмою майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, І, ІІ, ІІІ дорослих розрядів, юнацьких розрядів та отримали такі результати:

1 місце – 41

2 місце – 20

3 місце – 2.

Серед них за програмою Майстрів спорту України:

1 місце посіла змішана пара – Караваєв Богдан , Омелянчук Анна (тренери Людмила Шапорева, Ганна Романова)

1 місце зайняла жіноча група – Неділько Дар’я, Григор’єва Єлизавета, Потапова Марія (тренери Лариса Коновалова, Юлія Перехрест)

2 місце посіла жіноча група – Семенюк Анна, Семенюк Анастасія, Полякова Моніка (тренери Лариса Коновалова, Юлія Перехрест).

За програмою Кандидатів у майстри спорту України:

1 місце зайняла жіноча пара – Бабінчук Софія, Сизоненко Ксенія (тренери Людмила Шапорева, Ганна Романова)

Змішана пара – Савенко Олександр, Погребняк Поліна (тренери Людмила Шапорева, Ганна Романова)

2 місце посіла жіноча пара – Шульга Катерина, Левченко Аріна (тренери Людмила Шапорева, Ганна Романова)

Змішана пара Лєншин Ян, Остапенко Євангеліна (тренери Лариса Коновалова, Юлія Перехрест).

Адміністрація ДЮСШ та департамент молоді та спорту Кам’янської міської ради привітали переможців та призерів змагань із заслуженими нагородами.

«Дякуємо батькам спортсменів, дякуємо тренерам за віру в дітей та підготовку їх до змагань, – прокоментував подію Олександр Кирпа. –  Дякуємо управлінню молоді та спорту Кам‘янської міської ради за сприяння в проведенні змагань. Дякуємо збройним силам України, за можливість займатися спортом та проводити змагання в цей час».