Турнір з греко-римської боротьби відбувся у Кам’янському

Турнір з греко-римської боротьби відбувся у Кам’янському

VIII традиційний відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Леоніда Яковича Сотника відбувся 5 листопада на базі дитячо-юнацької спортивної школи №1 у Кам’янському. У змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з восьми міст нашої країни. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

На церемонії відкритті були присутні почесні гості, а саме: начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, дружина Леоніда Сотника – Валентина Сотник, директор ДЮСШ №1 Микита Івашина, директор СК «Прометей» Анатолій Івашина та голова федерації з греко-римської боротьби Юрій Нікітенко.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова начальник управління молоді та спорту міської ради  привітав присутніх на заході. «Греко-римська боротьба – один із найдавніших олімпійських видів спорту. Він має величезну популярність в нашому місті у молодого покоління. Мені дуже приємно, що в нашому місті проводиться турнір пам’яті тренера з великої літери, який виховав чимало майстрів боротьби. Успіху вам і процвітання греко-римській боротьбі. Віримо в перемогу наших Збройних Сил, які надихають всіх на спортивні подвиги» – сказав Едуард Коряк.

За підсумками змагань ДЮСШ №3 у загальнокомандному заліку посіли І місце. В особистому залику зайняли – п’ять 1-х місць, три 2-х та чотири 3-х.

Турнір з греко-римської боротьби відбувся у Кам’янському - ФОТОТурнір з греко-римської боротьби відбувся у Кам’янському - ФОТО