На Дніпропетровщині викрили двох проросійських агітаторів

На Дніпропетровщині викрили двох проросійських агітаторів

На Дніпропетровщині співробітники СБУ викрили двох ворожих пропагандистів Одна з них – мешканка Покрова, яка поширювала через соцмережі заклики на підтримку окупантів, другий – мешканець Новомосковська, який агітував до захоплення влади в Україні. Про це повідомила пресслужба СБУ.

За інформацією СБУ, мешканка Покрова, яка поширювала через соцмережі заклики на підтримку окупантів, у разі захоплення регіону, сподівалась отримати російський паспорт.

Інший проросійський агітатор – мешканець Новомосковська агітував до захоплення влади і займався дискредитацією української влади.

Під час обшуків за адресами проживання фігурантів правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.

На Дніпропетровщині викрили двох проросійських агітаторів - ФОТО

Наразі ворожій поплічниці повідомлено про підозру за ст. 111-1 (колабораційна діяльність), а її «колезі» – за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Тривають досудові розслідування для встановлення всіх обставин злочинів проти державної безпеки України.

Заходи із викриття правопорушень проводили співробітники СБУ Дніпропетровської області за процесуального керівництва органів прокуратури.