Гранти для створювачів антикорупційних чат-ботів та застосунків пропонує Мінцифри

Гранти для створювачів антикорупційних чат-ботів та застосунків пропонує Мінцифри

Українцям, в яких є ідеї до створення електронних інструментів на основі відкритих даних для подолання корупції та розв’язання соціальних питань, Мінцифри пропонує подавати їх на Open Data Services Support та вигравати гранти на їх реалізацію.

У відомстві вважають, що це можливість для тих, хто мріє створити чатбот, застосунок або ще щось корисне на основі відкритих даних, що допоможе перевіряти бізнес-партнерів, законність будівництва новобудов, використання публічних коштів, лікарські засоби та багато іншого.

«Разом ми зможемо створити більше інструментів для подолання корупції та розв’язання гострих соціальних питань. А ще – зробити органи влади ефективними та прозорими й разом швидко відбудувати Україну», – зазначають у відомстві.

Загальний грантовий фонд становить 4,4 мільйонa гривень. Журі конкурсу обере до чотирьох команд-переможців, кожна з яких отримає грант розміром до 1 100 000 гривень на реалізацію свого проєкту.

Встигніть подати заявку до 28 листопада за посиланням https://odss.data.gov.ua/

Конкурс проводиться за фінансової та організаційної підтримки USAID / UK aid проєкт TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах Партнер проєкту – Фонд Східна Європа.