На Дніпропетровщині за “напівлегальну” діяльність закрили фабрику United Tobacco

На Дніпропетровщині за “напівлегальну” діяльність закрили фабрику United Tobacco

Представники Державної податкової служби , СБУ та Генпрокуратури завершили двомісячний обшук на тютюновій фабриці United Tobacco у Жовтих Водах Дніпропетровської області та припинили її “напівлегальну” діяльність. Про це повідомив голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев у Telegram.

Підприємство лише за час великої війни не сплатило до державного бюджету понад 5 млрд грн акцизного податку.

“З 2015 року фабрика стала символом української корупції, насичуючи ринок безакцизним тютюном під мовчазну згоду всіх правоохоронців, “осліплих” до роботи надпотужного підприємства”, – написав депутат.

Обшуки на фабриці тривали понад 2 місяці, упродовж яких шахраї намагалися затягнути дії слідчих та “домовитись” з правоохоронцями.

За результатами роботи 7 надсучасних ліній з виробництва сигарет остаточно демонтовано. Ще дві, завезені в Україну, але невстановлені наразі шукають та також вилучать.

 Нагадаємо, що  Державна фіскальна служба з 5 серпня розпочала санкціоновані обшуки на території тютюнової компанії United Tobacco: у службі казали, що шукають докази виготовлення контрафакту, а у компанії – що це рейдерське захоплення.