Агропідприємства Дніпропетровщини отримають понад 1 тис. рукавів для зберігання зерна

Агропідприємства Дніпропетровщини отримають понад 1 тис. рукавів для зберігання зерна

Понад 80 агропідприємств регіону подали заявки на рукави для зберігання зерна. Загалом вони зможуть безоплатно отримати більш ніж 1 тис. спеціальних мішків. Програму втілюють коштом міжнародних партнерів.  Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Аграрії потребують потужностей для зберігання вирощеного врожаю. Замість знищених ворогом зерносховищ. Аби підтримати сільгоспвиробників, Міністерство аграрної політики спільно з міжнародними партнерами втілюють цей проєкт», – зазначила директорка Дніпропетровського відділення Українського держфонду підтримки фермерських господарств Ольга Гонтова.

Рукави передбачені для сільгоспвиробників, які обробляють від 100 до 10 тис. га землі. Планують зберігати виключно власноруч вирощену продукцію. А їхні поля знаходяться на підконтрольній Україні території.

Кожен рукав – на 200 тонн зерна. Забирати їх буде потрібно самостійно зі складів у своїй області. Виключення – переселенці. Аграрії з Донецької, Луганської чи Запорізької областей можуть забрати рукави на Дніпропетровщині. З Херсонської – на Миколаївщині.

Це спільна програма Мінагрополітики та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

Загалом від сільгоспвиробників України надійшло понад 1,5 тис. заявок на більш ніж 30 тис. рукавів для зберігання збіжжя.