Поліційні Кам’янського повернули додому двох маленьких дівчаток, що заблукали

Поліційні Кам’янського повернули додому двох маленьких дівчаток, що заблукали

Після вдалих нічних пошуків поліціянти Кам`янського повернули додому двох маленьких подружок, які після обіду пішли гуляти, однак ввечері додому не повернулись. Дітей розшукали у полі майже за кілометр від домівки, вранці наступного дня. Про це повідомила пресслужба Кам’янського районного управління поліції.

14 листопада близько опівночі до поліції звернулась жінка та повідомила про зникнення 6-річної доньки. Невдовзі до поліції звернулась ще одна місцева жителька та розповіла, що виявила відсутність 8-річної доньки. Під час з`ясування всіх обставин події поліційні встановили, що зниклі дівчата – подружки. Після обіду вони пішли гуляти, однак ввечері додому не повернулись. Спочатку батьки шукали їх самотужки, а коли пошуки не дали результату – звернулись до поліції.

До пошуків дітей були залучені кінолог із собакою, ювенальні поліційні та майже весь особовий склад відділення поліції № 2 Кам`янського РУП. Всю ніч правоохоронці розшукували дівчат, обстежили занедбані будівлі, прибережну зону, лісопосадку та опитували всіх знайомих. Пошуки дітей ускладнювала темрява. На щастя, 15 листопада близько 6:30 дівчаток знайшли у полі – вони були змерзлі та налякані. Дітей цілих та неушкоджених повернули батькам.