Енергетики відновлюють електропостачання після руйнувань на Дніпропетровщині

Енергетики відновлюють електропостачання після руйнувань на Дніпропетровщині

Через ворожу атаку у четвер, 17 листопада, було пошкоджено енергетичну інфраструктуру, що живить одне з промислових міст Дніпропетровщини та насосну станцію місцевого водоканалу, повідомили в ДТЕК “Дніпровські електромережі”, йдеться на сайті Кам’янської міськради. Енергетики проводять обстеження та докладають всі необхідні зусилля, щоб відновити електропостачання.

Без світла залишилось близько 6 тисяч клієнтів та об’єкт водопостачання одного з промислових міст.

Аварійні бригади після припинення повітряної тривоги вже  виїхали для обстеження місця пошкоджень задля визначення необхідного ресурсу та часу відновлення роботи обладнання.

Дії компанії скоординовані з місцевою владою та рятувальними службами. Оператор системи розподілу робить все необхідне для забезпечення світлом мешканців області.

В кожній області розроблено план реагування та різні сценарії пошкодження ворогом ключових об’єктів електропостачання. Він дозволить злагоджено діяти в разі критичних ситуації всім працівникам енергосектору та в максимально короткі терміни відновити постачання світла більшості постраждалих населених пунктів.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, що оперативно повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації.

Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram, Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.